دانلود طرح درس چند ساحتی بر اساس برنامه درسی ملی درس کتاب های مرجع بخوانیم پایه پنجم ابتدایی
دانلود طرح درس چند ساحتی بر اساس برنامه درسی ملی درس کتاب های مرجع بخوانیم پایه پنجم ابتدایی
طرح درس بر اساس برنامه درسی ملی درس کتاب های مرجع بخوانیم پایه پنجم ابتدایی به صورت کامل و دقیق و در 4 صفحه قالب ورد و قابل ویرایش
آنچه در طرح درس بر اساس برنامه درسی ملی درس کتاب های مرجع کتاب بخوانیم پایه پنجم ابتدایی وجود دارد عبارت است از :
طرح درس ملی بخوانیم پنجم دبستان روزانه درس کتاب های مرجع شامل موارد زیر می باشد :
اهداف بر اساس تلفیقی از هدف نویسی در درس کتاب های مرجع بخوانیم پنجم ابتدایی
وجود تعامل بین معلم و دانش آموزان در فراگیری درس کتاب های مرجع
فعالیت بر اساس اهداف معین واز پیش تعیین شده در فراگیری درس کتاب های مرجع
طراحی منظم با توجه به موقعیت و امکانات درس کتاب های مرجع
ایجاد فرصت و تسهیل یادگیری در فراگیری درس کتاب های مرجع
هدف کلی طرح درس ملی بخوانیم پنجم دبستان دانش آموزان باید مفاهیم درس کتاب های مرجع را در پایه پنجم فرا بگیرند.
اهداف مرحلهای درباره تعدادجلساتی که در هفته به این تدریس کتاب بخوانیم درس کتاب های مرجع پایه پنجم اختصاص داده شده است . تعداد دروس کتاب درسی با رعایت پیچیدگی مفاهیم کتاب بخوانیم درس کتاب های مرجع پایه پنجم بنا بر این بعد از در نظر گرفتن مسائل و مواردی که ذکر گردید،زمانبندی کتاب بخوانیم درس کتاب های مرجع پایه پنجم را بررسی و تدوین می نماییم.
هدفهای رفتاری آموزشی طرح درس ملی بخوانیم پنجم دبستان
انتظارات در پایان آموزش حیطه و سطح در بلوم عناصر برنامه درسی ملی
تعقـل، ایمـان، علـم، عمـل و اخـلاق
عنصر عرصه ارتباط با خود ، خدا، خلق و خلقت
آشنایی کامل دانش آموزان با مفهوم درس و ایجاد تفکر و خلاقیت در فرایند یاد دهی – یادگیری
مواد و رسانههای آموزشی که شامل Cd های آموزشی .تولید محتوای الکترونیکی.پاورپوینت آموزشی.قلم نوری.برد هوشمند
پیش بینی رفتار ورودی در طرح درس ملی بخوانیم پنجم ابتدایی درس کتاب های مرجع
ایجاد ارتباط پنجمیه در درس کتاب های مرجع
گروهبندی، مدل و ساختار کلاسی در درس کتاب های مرجع
روش ایجاد و تداوم انگیزه در درس کتاب های مرجع
ارزشیابی آغازین در درس کتاب های مرجع
روشهای تدریس در درس کتاب های مرجع
فعالیتهای مرحله حین تدریس در طرح درس ملی بخوانیم پنجم ابتدایی
آماده سازی و توجه ویژه به تفاوت های فردی در بین دانش آموزان
اهمیت نحوه ی رفتار معلم با دانش آموز در درس کتاب های مرجع
ایجاد جو دوستانه جهت جلوگیری از خستگی دانش آموزان در درس کتاب های مرجع
استفاده ی بهینه از حداقل امکانات
توجه به دانش آموزان ویژه و کم حرف . در درس کتاب های مرجع
استفاده از تجربیات نو و به روز و در دسترس دانش آموزان جهت تدریس .
مشارکت کلیه ی دانش آموزان در امر تدریس .
تقویت هوش بینایی ، شنوایی و گویایی در دانش آموزان با طرح پرسش های گوناگون
فعالیتهای معلم- دانشآموز: این فعالیتها به صورت تلفیقی مطرح میشود و تفکیک آن به معنای مجزا بودن فعالیتهای معلم و دانشآموز است و منطقی به نظر نمیرسد و به همین خاطر از خطچین استفاده شده است.
فعالیت های معلم فعالیت های دانش آموزان
فعاليتهای خلاقانه دانشآموزان
فعالیتهای تکمیلی
ارزشیــابـــــی
الف: تکوینی
ب: ارزشیابی تراکمی
جمعبندی
تعیین تکالیف و اقدامات بعدی